политика конфиденциальности - Satva Apartments

политика конфиденциальности

UAB “Goldis” (įmonės  kodas 301684846), kuriai priklauso apartmentssatva.com svetainė įsipareigoja saugoti Jūsų konfidencialumą internete. Jūsų pateiktų duomenų saugumas mums yra labai svarbus. Mūsų konfidencialumo reglamentas yra pagrįstas Bendrojo Europos Sąjungos asmeninių duomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimais. Asmeninių duomenų rinkimo tikslas: mūsų svetainės veiklos gerinimas, susisiekimas su šios svetainės lankytojais, naudotojo užklaustos informacijos teikimas, taip pat žemiau išvardintiems veiksmams.

Asmeninių duomenų rinkimas ir jų panaudojimas
Mes renkame ir panaudojame Jūsų asmeninius duomenys tik Jums savanoriškai sutikus. Jus sutinkate su tuo, kad mes renkame ir išsaugome čia išvardintus duomenis: vardas ir pavardė, gimimo data, elektroninio pašto adresas, telefono numeris, namų adresas, asmeninės nuotraukos, banko kortelės duomenys, elektroninių piniginių identifikatoriai, socialinių tinklų paskyrų duomenys. Jūsų duomenų rinkimas ir išsaugojimas yra vykdomas remiantis įstatymais, veikiančiais Europos Sąjungos bei Lietuva teritorijoje.

Duomenų išsaugojimas, keitimas ir panaikinimas
Vartotojas, pateikiantis svetainei apartmentssatva.com savo asmeninius duomenis, turi teisę šių duomenų trynimui, keitimui ir taip pat leidimo šiuos duomenys naudoti atšaukimui. Užbaigus Jūsų duomenų naudojimą, svetainės administracija panaikina šiuos duomenys. Norint gauti prieigą prie Jūsų duomenų, Jūs galite susisiekti su svetainės administracija: satva@goldis.lt. Jūsų asmeninių duomenų perdavimas trečiai šaliai gali būti atliktas, tik esant Jūsų savanoriškam sutikimui, mes negalime keisti Jūsų duomenų, jeigu jie buvo perduoti su mumis nesusijusioms organizacijoms.

Techninių duomenų panaudojimas svetainės lankymo metu
Веб-сайтs apartmentssatva.com lankymo metu, duomenų bazėje išsaugomi užrašai apie Jūsų IP adresą, lankymo laiką, Jūsų naršyklės nustatymus, operacinę sistemą, bei kitą, reikalingą teisingam svetainės turinio atvaizdavimui informaciją. Pagal išvardintus duomenis neįmanoma atskleisti lankytojo asmenybės.

Informacijos suteikimas vaikams
Jeigu Jūsų vaikas arba globotinis be Jūsų leidimo suteikė mums savo asmeninius duomenys, susisiekite su mumis: satva@goldis.lt. Nepilnamečių asmeninių duomenų išsaugojimas be tėvų arba globėjų leidimo, mūsų svetainėje yra draudžiamas.

Slapukų naudojimas
Teisingam mūsų svetainės apartmentssatva.com turinio atvaizdavimui, mes naudojame slapukus. Tai yra nedidelės bylos, kurios yra išsaugomos Jūsų įrenginio atmintyje. Slapukai padeda svetainei išsaugoti kalbą, kurią Jūs naudojotės naršymo metu, peržiūrėtus puslapius, ši informacija bus naudinga, sekančio svetainėje apsilankymo metu. Slapukų dėka, svetainės peržiūra tampa žymiai patogesnė. Išsamiau apie slapukus Jus galite paskaityti čia. Slapukų naudojimas gali būti savarankiškai nustatytas naršyklėje. Nesutikimas priimti slapukus gali apriboti svetainės našumą.

Asmeninių duomenų naudojimas kitomis priemonėmis
Mūsų svetainėje yra naudojamos papildomos internetinės priemonės, kurios vykdo nepriklausomą nuo mūsų duomenų rinkimą: Google Analytics, Google AdSense, Disqus.com, Facebook.com.

Tomis priemonėmis surinkta informacija gali būti perduota šių organizacijų vidinėms tarnyboms ir tokiu būdu gali būti panaudota reklaminio tinklo reklamos personifikacijai. Šių organizacijų naudotojų susitarimus Jūs galite perskaityti jų svetainėse. Ten pat galite atsisakyti nuo asmeninių duomenų rinkimo išvardintomis priemonėmis, Google Analytics blokatorių rasite čia. Mes neperduodame asmeninių duomenų kitoms organizacijoms arba tarnyboms, nenurodytoms šiame konfidencialumo reglamente. Išimtį sudaro tik duomenų perdavimas valstybinėms organizacijoms, joms pareikalavus ar įgaliotoms vykdyti tokius veiksmus.

Nuorodos į kitas svetaines
Mūsų apartmentssatva.com svetainėje gali būti rastos nuorodos į kitas, mūsų nevaldomas, svetaines. Mes nenešame atsakomybę už jų turinį. Mes rekomenduojame susipažinti su kiekvienos Jūsų lankomos svetainės pateiktu konfidencialumo reglamentu.

Konfidencialumo reglamento pokyčiai
Mūsų svetainės apartmentssatva.com konfidencialumo reglamentas gali keistis. Ryšium su tuo, mes pranešame apie šiuos pokyčius, patalpinus naują konfidencialumo reglamentą šiame puslapyje. Mes atidžiai sekame visus pokyčius teisės aktuose, kurie yra susiję su asmeninių duomenų saugojimu Europos Sąjungoje ir Lietuva valstybėje. Jeigu Jūsų asmeniniai duomenys yra išsaugoti mūsų svetainėje, mes pranešime Jums apie konfidencialumo reglamento pokyčius. Jeigu Jūsų duomenys buvo įvesti neteisingai, mes negalėsime su Jumis susisiekti.

Отзыв, baigiamosios nuostatos
Konfidencialumo reglamento klausimais Jūs galite susisiekti su svetainės apartmentssatva.com administracija: Totorių g. 24 - 4, LT-01121 Vilnius, Lietuva, arba užpildžius kontaktams skirtą langelį, nurodytą atitinkamame svetainės puslapyje. Jeigu Jus nesutinkate su šiuo konfidencialumo reglamentu, Jus negalite naudotis svetainės apartmentssatva.com teikiamomis paslaugomis.